Dyrekcja Rada Pedagogiczna Sekretariat Administracja

 

 

LP.

IMIE  I  NAZWISKO  NAUCZYCIELA

PRZEDMIOT

1.    

Adamkiewicz Joanna

wicedyrektor//przyroda

2.

Anderwald Maria

WF

3.

Anolik Joanna

język niemiecki

4.

Augustynowicz Magdalena

język angielski

5.

Badach Anna

język angielski

6.

Banasiak Agnieszka

historia

7.     

Banasiewicz Milena

nauczyciel wspomagający 5a

8.

Barańska Izabela

nauczanie wczesnoszkolne - klasa 3b

9.     

Biernat Małgorzata

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 2c

10.   

Bondyra Dorota

świetlica

11.  

Borzestowska-Jur Bożena

biologia//wychowawstwo 3E GIM

12.   

Brzezińska Monika

świetlica

13.   

Chmielewska Magdalena

język angielski//wychowawstwo 3D GIM

14.

Chorążewicz Alicja

język polski//wychowawstwo 7b

15.   

Chwiej Monika

przyroda//wychowawstwo 4a

16.   

Ciepiela Katarzyna

grupa przedszkolna 0A

17.   

Cierluk Kinga

świetlica

18.   

Cyrta Robert

religia

19.   

Czerwińska Natalia

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 2a

20.

Czubaszek Wojciech

WF

21.

Duda Agata

pedagog

22.   

Dzierżak Grażyna

język polski

23.   

Farganus Agnieszka

nauczyciel wspomagający 4c

24.   

Fierek Anna

grupa przedszkolna 0C

25.   

Fornell Grażyna

grupa przedszkolna 0B

26.   

Galińska Olga

język angielski

27.   

Glinko Marlena

informatyka

28.   

Głuszek Agata

język angielski//wychowawstwo 4d

29.   

Górska Angelika

matematyka//wychowawstwo 4g

30.   

Grabowska Mariola

nauczyciel wspomagający 4a

31.

Gruszka Ewa

nauczyciel wspomagający 6a

32.

Grzelak Sabina

świetlica

33.   

Gużewska Iwona

nauczanie wczesnoszkolne - klasa 1e

34.   

Halman Kulik Sylwia

plastyka//wychowawstwo 6d

35.   

Hernik Lucyna

język polski

36.   

Hubicka Joanna

nauczyciel wspomagający//wychowawca 8a

37.   

Jagodzińska Kłos Patrycja

nauczyciel wspomagający 3b

38.   

Jagódka Anna

gimnastyka korekcyjna

39.   

Jasionowsi Marek

język angielski//wychowawstwo 3C GIM

40.   

Kalinowska Paulina

WF

   41. Kacprzak Natalia świetlica
   42. Kawczyński Adam WF

43.   

Kazanowska Jolanta

WF//wychowawstwo 8e

   44. Kazanowski Maciej WF

45.

Kłopotowska Katarzyna

język polski//wychowawstwo 6a

46.

Kochanowska Beata

historia//wychowawstwo 5e

47.

Kołomecka Sylwia

chemia

48. 

Korzeniowska Małgorzata

matematyka//wychowawstwo 8d

   49. ks. Kościelniak Grzegorz religia

50.

Kościelska Mirosława

biblioteka

51.

Kowalik Elżbieta

język polski//wychowawstwo 3A GIM

52. 

Kozłowska Barbara

religia

53.

Krakowiak Sebastian

nauczyciel wspomagający 3A GIM

54.

Kramek Aneta

matematyka//fizyka//wychowawstwo 6c

55. 

Krawczuk Dorota

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 1b

56.

Krejczy Anna

świetlica

57. 

Ksyt Paulina

świetlica

58.

Kupracz Beata

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 3a

59. 

Kurylonek Beata

świetlica terapeutyczna

60. 

Kuźmińska Agnieszka

świetlica//gimnastyka korekcyjna

61.

Laska Grażyna

fizyka//wychowawstwo 7c

62.

Lentas Jułduz

świetlica

63. 

Lepek Agata

muzyka

64. 

Leszczyk Lidia

język angielski//wychowawstwo 8b

65. 

Leśniewicz Małgorzata

WF//wychowawstwo 3B GIM

66.

Lickiewicz Monika

język niemiecki

67.

Link Magdalena

historia//wychowawstwo 6e

68.   

Loda Klaudia

język angielski//wychowawstwo 5a

69.   

Łuczyńska Agnieszka

grupa przedszkolna 0C

70.   

Łukasik Aleksandra

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 1f

    71.  Majer Patrycja pedagog
   72. Malak Przemysław historia

73.   

Margol Katarzyna

matematyka//wychowawstwo 4b

    74.  Marszałkowska Wioleta biblioteka
    75.  Matysiak Beata język niemiecki//wychowawstwo 4e
   76. Mazur Ewelina język polski

77. 

Mazurek Paulina

geografia//wychowawstwo 6b

78.   

Michałowski Tomasz

WF

    79.  Migała Joanna WDŻWR

80.   

Mokrzyńska Beata

świetlica

81.  

Morawska Beata

logopeda

82.  

Musielak Ewa

nauczyciel wspomagający 7a

    83.  Muszyńska Dorota język angielski

84.  

Niziołek Katarzyna

wicedyrektor//rewalidacja

    85.  Odya Monika WF//wychowawstwo 5g

86.   

Olesiuk Grażyna

wychowawca klasy 2b

87.   

Oleszczuk Katarzyna

wicedyrektor//przyroda

88.   

Olszewska Anna

geografia

89. 

Ponikowska Halina

język polski // wychowawstwo 4h

      90 Popok Beata biblioteka
    91.  Posmyk Aleksandra religia

92.

Richter Agnieszka

wicedyrektor//przyroda

93.

Rokicka-Mazur Katarzyna

informatyka//zaj. komp.//wychowawstwo 5b

94.

Rzepecka Małgorzata

grupa przedszkolna 0A

      95.  Samol Anna język angielski

96. 

Sochacka Agnieszka

matematyka//wychowawstwo 8c

97. 

Sosnowska Anita

świetlica

98.   

Sowa Beata

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 2d

99.   

Sporna Wiesława

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 3c

100. 

Stajnke Beata

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 1d

101. 

Stąsiek Anna

język polski//wychowawstwo klasa 5d

102. 

Sternicka Karolina

nauczyciel wspomagający klasa 2a

103.

Stiewa Eliza

grupa przedszkolna 0B

104.

Subotowicz-Bychowska Monika

świetlica terapeutyczna

105.

Szandar Małgorzata

psycholog

106.

Szeliski Artur

WF

107.

Szpakowska Krystyna

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 1c

108. 

Szymaniak Joanna

nauczyciel wspomagający klasa 1a

109.

Szyszko Joanna

muzyka

110. 

Śledź Magdalena

pedagog

111. 

Śmiarowski Mirosław

historia//WOS

      112. Tarkowska Agnieszka nauczyciel wspomagający klasa 3a

113. 

Tyszkiewicz Iwona

świetlica

      114. Ulenberg Magdalena nauczyciel wspomagający klasa 7c

115.

Wilkołaska Magdalena

zajęcia techniczne//wychowawstwo 7d

116. 

Witkowska Małgorzata

świetlica

117. 

Wojnicz Barbara

nauczanie wczesnoszkolne – klasa 1a

118.

Wojtowicz Monika

dyrektor SP 1//język polski

      119 Wolszleger Leaokadia matematyka

120. 

Woźniak Monika

terapia pedagogiczna

121. 

Zajączkowski Marek

matematyka// wychowawstwo 7e

122.

Zedlewska Justyna

język polski // wychowawstwo 5c

123. 

Zimny Krystyna

WF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć