GPE Dokumenty Pomoc Rada Rodziców Mundurki 2018/2019 Bezpieczna SP1

Mundurki 2018/2019

W związku z wejściem w życie nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO) zmienia się sposób zamawiania mundurków w naszej Szkole.

Zamówienia indywidualne (według wzoru) zbierane i opłacana są u przedstawiciela trójki klasowej w każdej klasie.

Zbiorcze zamówienie (według wzoru) wraz z całą należną kwotą składane jest w sekretariacie szkoły przez przedstawiciela trójki klasowej.

Opis rozmiarów koszulek dostępny jest w załącznikach: (Polo damskie z długim rekawem, Polo damskie z krótkim rękawemPolo młodzieżowe z długim rekawem, Polo młodzieżowe z krótkim rękawem, Polo męskie z długim rekawem, Polo męskie z krótkim rękawem). Wzory koszulek z każdego rozmiaru dostępne są również w portierni SP 1 (w okresie czerwiec-sierpień).

Zamówienia złożone do 22 czerwca zostaną dostarczone do Szkoły przed 1 września.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego rodzice lub upoważnione przez nich dzieci będą mogli odebrać mundurki w klasach.

Zamówienia złożone w późniejszym terminie zostaną dostarczone do szkoły w połowie października.

Zamówienia w czasie roku szkolnego zbierane będą i realizowane w zależności od zapotrzebowania, jednak nie częściej niż raz w miesiącu. Sposób zamawiania i opłacania tak jak powyżej!

Ceny mundurków rok szkolny 2018/2019

rozmiary dziecięce od 5-6 EU do 12-14 EU:

z krótkim rękawem – 26,70 zł/ szt.

z długim rękawem – 31,70 zł/ szt.

koszulki damskie/ męskie od XS do XXL;

z krótkim rękawem – 31,00 zł/ szt.

z długim rękawem – 35,50 zł/ szt.

Dla zamówień poniżej 30 szt. – dodatkowa opłata manipulacyjna – 15,00 zł (niezależnie od ilości koszulek).