Ważne strony

Polecamy

SPOTKANIA Z RODZICAMI 
klasy 5 – 7 i Gimnazjum
CZWARTEK 14.12.2017r.   
godz. 1700- 1900

RUSZA AKCJA ZIMA!!!

Informujemy Państwa o otwarciu zapisów na ferie zimowe 2018,
 W DNIU 8 GRUDNIA od godziny 6.45, o wynikach rekrutacji  poinformujemy po zatwierdzeniu programu ferii zimowych przez Urząd Miasta Gdańska i Kuratorium Oświaty w Gdańsku.


 • Dziękujemy za wspaniałe życzenia świąteczne.  

 • Czekanie zawsze bardzo się dłuży… A gdy to jest oczekiwanie na Świętego Mikołaja, dłuży się nieznośnie! Chyba że… wypełni się je ciekawą zawartością. I tak było w naszej szkole. W wigilię mikołajek uczniowie klas młodszych uczestniczyli w koncercie „Bach, Beethoven - fajne chłopaki”. Trio smyczkowe wraz z wokalistą wprowadziło dzieci w świat muzyki, pokazując różne style muzykowania. Słuchacze byli także współtwórcami tego wydarzenia poprzez włączenie ich w działania na scenie, a poczucie humoru wykonawców udzieliło się wszystkim.

 • W sobotę 9 grudnia w hali sportowej odbył się halowy turniej piłki nożnej dzieci o Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej LWSM Morena - fundatora nagród. W zawodach wzięło udział osiem zespołów,podzielonych na dwie grupy. W ostatecznej klasyfikacji I miejsce zajęła drużyna GKS Morena w której grało dziewięciu uczniów naszej szkoły. Drugie i trzecie miejsce wywalczyły zespoły KS Jaguar. Puchary,medale i nagrody rzeczowe wręczała Pani Dyrektor szkoły wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej LWSM Morena.
  Dopisali kibice, zawodnicy dostarczyli wielu emocji za co zostali nagrodzeni. Już umówiliśmy się na przyszły rok.

 • W piątek 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyła się cykliczna impreza pod hasłem „Z Mikołajem na sportowo”. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały dzieci z oddziałów przedszkolnych SP nr 1, Przedszkola nr 74, Przedszkola nr 75 oraz Przedszkola nr 84. Radości nie było końca! Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach sportowych, oglądały pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawienie pt. „Bajka prawdę Ci powie”. Przybyłe na wydarzenie dzieci mogły również wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych. Na zakończenie każda grupa otrzymała drobne upominki od św. Mikołaja.

 • W naszej szkole odbył się rodzinny konkurs pt. "Świąteczna ozdoba" dla oddziałów przedszkolnych. Pragniemy więc pogratulować pomysłów i ciekawych prac dzieciom i rodzicom.
  Pierwsze miejsca zajęli:
  OA- Amelia P.
  OB- Bartosz W.
  OC -Marysia L.
  Gratulujemy !!!!!

  Małgorzata Stachowicz

Nasi partnerzy

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr1
E-mail szkoły: sp1gda@wp.pl
Telefon: tel. 58 341-01-67
tel./fax 58 347-68-81
Adres szkoły: 80-286 Gdańsk
ul. Poli Gojawiczyńskiej 10

Niedziela 17.12.2017

liczba odwiedzin: 327732

Galeria zdjęć