Dzień Otwarty

Ważne strony

Polecamy

Programy i projekty

Rekrutacja do  klas pierwszych i grup przedszkolnych w szkołach na rok szkolny 2018/2019 rozpoczyna się  12 marca 2018r. o godz. 9.00
i trwa do  23 marca 2018r. do godz.15.00.

Rekrutacja odbywa się poprzez stronę internetową

https://portal.edu.gdansk.pl/jst/gdansk 

Zasady rekrutacji do klas pierwszych

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

 • Szczęście jest w nas, a nie koło nas

  Co to znaczy: być szczęśliwym? Czym właściwie jest szczęście?

  Z takimi zagadnieniami natury filozoficznej zmierzyli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Efekty swych przemyśleń zawarli w pracach plastycznych, które stanowią wystawę na holu (poziom 300). A wszystko to z okazji ustanowionego przez ONZ Międzynarodowego Dnia Szczęścia, obchodzonego 20 marca.

   

  Pomysłodawca i koordynator

  Małgorzata Biernat

 • 14 marca byliśmy z klasą 4e w Muzeum II wojny światowej na lekcji „Podróż w czasie”. Pani przewodnik w bardzo interesujący sposób opowiedziała nam o historii pewnej rodziny, która przeżyła II wojnę. Pokazywała jak zmieniło się ich życie w chwili wybuchu wojny aż do końca konfliktu. Obserwowaliśmy ich mieszkanie i warunki , w których przyszło im żyć. To była ciekawa i wzruszająca lekcja.

  Beata Kochanowska- wychowawczyni 4e i Sebastian Krakowiak

 • W marcu gościliśmy w murach naszej szkoły Teatr Kminek i Koperek z przedstawieniem "Wróbelek Elemelek" oraz dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola nr 75 na Morenie. Podczas przedstawienia dzieci dowiedziały się, że należy pomagać zwierzętom a w czasie zimy je dokarmiać. Na koniec przedszkolaki zwiedziły nasze sale lekcyjne gdzie oswajały się ze szkołą.

  Małgorzata Stachowicz

 • 6 marca   w Europejskim Centrum Solidarności miało miejsce międzynarodowe spotkanie. Goście z 12 europejskich państw, takich jak Irlandia, Kosowo czy Litwa przyjechali do Gdańska, by podjąć dyskusję na temat samorządów uczniowskich w ramach Obessu- organizacji zrzeszającej samorządy uczniowskie w Europie. Jej siedziba znajduje się w Brukseli. Polska chce należeć do Obessu, ale proces przyjęcia do stowarzyszenia jest długi. To spotkanie w ECS było pierwszym krokiem na tej drodze. Najpierw trzeba być kandydatem, który, jeśli się wykaże, może dołączyć do organizacji na drodze głosowania. Trzymajmy więc kciuki !

 • II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej VIVE la FRANCE pod patronatem europosła Pana Jarosława Wałęsy.  

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

 

Mapa

Kontakt

Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa nr1
E-mail szkoły: sp1gda@wp.pl
Telefon: tel. 58 341-01-67
tel./fax 58 347-68-81
Adres szkoły: 80-286 Gdańsk
ul. Poli Gojawiczyńskiej 10

Środa 21.03.2018

liczba odwiedzin: 452261

Galeria zdjęć