Ważne strony

godz. 1700- 1900

RUSZA AKCJA ZIMA!!!

Informujemy Państwa o otwarciu zapisów na ferie zimowe 2018,
 W DNIU 8 GRUDNIA od godziny 6.45, o wynikach rekrutacji  poinformujemy po zatwierdzeniu programu ferii zimowych przez Urząd Miasta Gdańska i Kuratorium Oświaty w Gdańsku.

• Dziękujemy za wspaniałe życzenia świąteczne.

• Czekanie zawsze bardzo się dłuży… A gdy to jest oczekiwanie na Świętego Mikołaja, dłuży się nieznośnie! Chyba że… wypełni się je ciekawą zawartością. I tak było w naszej szkole. W wigilię mikołajek uczniowie klas młodszych uczestniczyli w koncercie „Bach, Beethoven - fajne chłopaki”. Trio smyczkowe wraz z wokalistą wprowadziło dzieci w świat muzyki, pokazując różne style muzykowania. Słuchacze byli także współtwórcami tego wydarzenia poprzez włączenie ich w działania na scenie, a poczucie humoru wykonawców udzieliło się wszystkim.

• W sobotę 9 grudnia w hali sportowej odbył się halowy turniej piłki nożnej dzieci o Puchar Przewodniczącego Rady Nadzorczej LWSM Morena - fundatora nagród. W zawodach wzięło udział osiem zespołów,podzielonych na dwie grupy. W ostatecznej klasyfikacji I miejsce zajęła drużyna GKS Morena w której grało dziewięciu uczniów naszej szkoły. Drugie i trzecie miejsce wywalczyły zespoły KS Jaguar. Puchary,medale i nagrody rzeczowe wręczała Pani Dyrektor szkoły wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej LWSM Morena.
    Dopisali kibice, zawodnicy dostarczyli wielu emocji za co zostali nagrodzeni. Już umówiliśmy się na przyszły rok.

• W piątek 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyła się cykliczna impreza pod hasłem „Z Mikołajem na sportowo”. Do wspólnej zabawy zaproszone zostały dzieci z oddziałów przedszkolnych SP nr 1, Przedszkola nr 74, Przedszkola nr 75 oraz Przedszkola nr 84. Radości nie było końca! Przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach sportowych, oglądały pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawienie pt. „Bajka prawdę Ci powie”. Przybyłe na wydarzenie dzieci mogły również wziąć udział w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych. Na zakończenie każda grupa otrzymała drobne upominki od św. Mikołaja.

• W naszej szkole odbył się rodzinny konkurs pt. "Świąteczna ozdoba" dla oddziałów przedszkolnych. Pragniemy więc pogratulować pomysłów i ciekawych prac dzieciom i rodzicom.
    Pierwsze miejsca zajęli:
    OA- Amelia P.